MD: Zimní příprava

Zimní příprava - mladší dorost

Od začátku ledna trénujeme spolu se starším dorostem v úterý a čtvrtek na UMT v Ďáblicích a jednou týdně na Burešce na oválu. Účast hráčů byla dosud poměrně nízká a jen díky lepší docházce kluků ze staršího dorostu se mohlo trénovat v dostatečně velkých skupinách. Důvodů neúčasti bylo více, především virózy a svalová zranění. Dále školní lyžařské výcviky a plesy. Není tedy divu, že sehranost týmu se příliš nezlepšuje a herní návyky se u jednotlivých hráčů velmi liší. Navíc bylo obtížné poskládat sestavu na víkendové zápasy. První přátelák jsme sehrály s SK Brozany U17 (týmu ze spodní části tabulky přeboru Ústeckého kraje), kde jsme poměrně jasně zvítězili. Další víkend nás čekal kvalitní tým Xaverov U17, kde jsme dokázali držet krok jen půlhodinu ve druhém poločase a zaslouženě jsme prohráli. Ke třetímu zápasu jsme si zajeli do Rakovníka, kde jsme s místním SK (pátým týmem Středočeského přeboru) vyhráli 5:2. Po vyrovnané první půli jsme ve druhé rozhodli čtyřmi góly a předvedli zatím náš nejlepší výkon. Nyní nás vzhledem k jarním prázdninám čekají dva volné víkendy a poté poslední tři přípravné zápasy. Nyní je třeba zlepšit účast na trénincích, abychom se zlepšovali a mohli úspěšně vstoupit do jarní části sezóny 16.3. na UMT ve Střešovicích.