MŽ-A: Remízový zápas v D.Počernicích

Remízový zápas v D. Počernicích

Sokol Dolní Počernice B x SK Dolní Chabry 3:3 (1:1)

branky: vlastní(střílel Navrátil), Podlesný, Dvořák

Hodnoceni trenéra Jana Jirouška: Ve středu jsme se utkali proti Dolním Počernicím. Úkol zněl jasně, navázat na předešlé výkony a potvrdit dosavadní formu. Od první minuty kluci nezaháleli a pěkně nakopli tempo hry, střelba ze všech možných pozic, přihrávky, přenesení hry, všechno začalo skvěle až na neschopnost vstřelit branku. Což se nám vzápětí vymstilo, když domácí krásnou kombinací okamžitě skórovali. Odpověď přišla v podobě šťastného gólu Kuby Navrátila z vlastní poloviny hřiště. Do druhé půle jsme vkročili za vyrovnaného stavu a i hra na hřišti se více vyrovnala, soupeři jsme dali více místa a hned nás za to potrestal. Vyrovnání v okamžiku zařídil střelou z velké dálky Dan Podlesný, který zakroutil míč krásně k tyči. Krásně zahraným trestným kopem nás poslal Vojta Dvořák i do vedení, které jsme bohužel neudrželi a nechali Dolní Počernice srovnat skóre utkání na konečných 3:3. Kluci zaslouží opět pochvalu za skvělý týmový výkon, tohle chceme vidět zase i příště!