MŽ-B: Venkovní výhra nad Spartou

AC Sparta Praha-dívky x SK Dolní Chabry B 2 : 3 (2:1)

branky: Suchánek, 2x Volráb

sestava: Foit, Suchánek, Řežábek, Vokurka, Pilařová, Englich, Slaný, Beneš, Volráb, Ondráček, Ježek, Jiránek.

hodnocení trenéra Radka Geroče: Před utkáním se sparťanskými dívkami jsme si potřebovali říct hodně věcí v kabině, naše konverzace byla možná delší než naše samotná rozcvička. Všichni jsme se shodli na tom, že v tomto zápase bude rozhodovat především týmový výkon a spolupráce, komunikace a bojovnost. První poločas měl nad námi soupeř sice převahu, ale díky obětavosti našich obránců a dobrým výkonem našeho gólmana nás soupeř nedokázal potrestat více než dvěma vstřelenými góly (2:1). Do druhého poločasu nastoupil úplně jiný tým hlavně co se týče ofenzivní činnosti, konečně jsme začali být i my nebezpeční a soupeře jsme tak začali fyzicky unavovat. Tvrdou prací, poctivostí a podporou naší útočné fáze se nám nakonec podařilo tento zápas otočit a radovat se tak z vítězství (3:2).