26:16
st 8. 5. 2024 9:00 @ DUBEČ T., G3I 2013/14 (2HP), 18. kolo

SP: Sedmé jarní utkání

FK Čechie Dubeč - SK Dolní Chabry 26 : 16

Branky: Konečný 6x, Gvoždík 3x, Jordan 1x, Kaiser 1x, Tichý 1x, Soukup 1x, Přeček 1x, Kralert 1x, Dvořák 1x

Sestava: Dvořák, Einhorn, Galdun, Gvoždík, Hladina, Ilkov, Jílek, Jordan, Kaiser, Konečný, Kralert, Křeček, Kříž, Kubálek, Ondráček, Paraska, Plachý, Přeček, Schmid, Soukup, Tichý, Valek

Hodnocení trenéra Martina Dvořáka: (14 : 12)

Začátek zápasu nás tradičně zasáhl v útlumu a jen neuvěřitelná střelecká potence Filipa nás držela ve vyrovnaném stavu. Šest střel, šest gólů, to se opravdu jen tak nevidí. Jinak jsme měli problém s rozehrávkou a kluci v útoku moc nespolupracovali a hráli hodně na sebe. Ve třetí čtvrtině několik našich chyb soupeř potrestal a utekl nám na 12:8. Nutno říct, že Dubeč byl velmi silným soupeřem s šikovnými hráči. Přesto jsme kluky o přestávce povzbuzovali a snažili se je přesvědčit, že zápas dokáží ještě zvrátit a přišla úžasna poslední čtvrtina. Kluci najednou byli všude. Soupeře zatlačili před vlastní bránu, měli šanci za šancí a těsně před koncem vyrovanli na 12:12. V tu chvíli to vypadalo, že dokážeme zápas i otočit. Bohužel z jediné povedené protiakce nám soupeř minutu před koncem znovu odskočil a následná hra vabank už přinesla jen poslední gól do již otevřené obrany. I tak kluci viděli, že se dá hrát opravdu s každým a je jen škoda, že nedokážeme hrát v plném tempu celý zápas.

Hodnocení trenéra Jirky Foita: (12 : 4)

Na tento zápas asi bude dobré co nejrychleji zapomenout, anebo možná bude lepší se z něj ponaučit. Odehráli jsme ho na hřišti FK Čechie Dubeč a bohužel myslím, že to byl náš nejslabší výkon v této sezóně. Ve hře jsme byli příliš pomalí a vše nám moc dlouho trvalo a když už jsme se do šancí dostali, tak se nám je často nedařilo proměňovat. Některé světlé chvilky tam sice byly, ale bohužel jich bylo po málu. Soupeř měl několik velmi šikovných hráčů s dobrým vedením míče a výbornou technikou kteří nám dělali velké problémy. Poslední čtvrtinu jsme se rozhodli odehrát bez jakéhokoliv dirigování od trenérů, abychom si vyzkoušeli, jestli jsme schopni hrát samostatně. Bohužel se ukázalo, že zatím toho schopni nejsme. Někteří hráči najednou nevěděli, kde se pohybovat a jak reagovat na situace na hřišti a výsledkem bylo že soupeř vstřelil tolik branek jako za předchozí tři čtvrtiny dohromady a my jsme nedali ani jedinou. Takže jak jsem zmínil na začátku zapomeňme, a hlavně se z tohoto utkání ponaučme, protože i takové zápasy nás posouvají. A příště už budeme zase lepší.