TJ Březiněves - SK Dolní Chabry 1:4 (0:3)

góly: 3x Majerík Vojtěch, Nemček Adam

sestava: Stříteský, Drda, Anger, Libert, Savchynets, Doležal, Majerník, Švehlík, Jakubínský, Tichý, Trunc, Louženský, Černý, Fabián, Zahálka.

Hodnocení trenéra Pavla Drdy:
Poslední podzimní zápas nás čekal na hřišti Březiněvsi. Opět jsme nebyli kompletní. A opět jsme vzali na zkušenou dva hráče ročníku 2011. Do utkání jsme vstoupili aktivně. Většina hry se odehrávala na půlce soupeře. Šance se množily a během prvních dvaceti minut jsme se dostali do tříbrankového vedení. Nutno podotknout, že i za tohoto stavu se soupeř snažil rozehrávat od brankáře, za což mu patří respekt. Do druhého poločasu jsme nasadili do brány na zkušenou mlaďase a z první akce jsme byli potrestáni inkasovaným golem. Další míč už za svá záda nepustil a hra se po krátkém hledání srovnala. I další šance přicházely, ale už jsme nebyli tak efektivní. Zvýšení na konečných 4:1 bylo posledním podzimním gólem. V polovině sezony jsme průběžně na pátém místě.