SK Dolní Chabry x TJ Slovan Bohnice 3 : 3 (1:1)

branky: 2x Majerík, Derevianko

Sestava: Stříteský, Drda, Anger, Libert, Savchynets, Doležal, Majerník, Švehlík, Jakubínský, Tichý, Černý, Drtina, Trunc, Derevianko, Louženský, Pražák, Dvořák.

Hodnocení trenéra Pavla Drdy:
O víkendu jsme na svém hřišti přivítali Bohnice. Bylo to derby dvou sousedů ze severu Prahy. Po dlouhé době nám v sestavě chyběl jen jeden článek základní sestavy. Sice nejlepší střelec, ale jen jedna absence. Začátek zápasu byl opatrný. Naší typickou snahou o kombinaci jsme se snažili překonat obranu soupeře. A s přibývajícím časem se začaly rodit i náznaky šancí. První ale udeřil soupeř. Po deseti minutách jsme po nastřelené ruce kopali penaltu a vyrovnali. Poločas skončil nerozhodně 1:1. Druhý poločas nás na začátku přistihnul v nedbalkách a po průnikové přihrávce se Bohnice opět ujaly vedení. Vyrovnání na sebe tentokrát nenechalo čekat tak dlouho. Za dvě minuty jsme skórovali po rohovém kopu. Následovala spousta šancí na obou stranách. Bohnice hrozili z dorážek, my jsme šli třikrát sami na brankáře. Jednu šanci jsme proměnili a skóre otočili v náš prospěch. V úplném závěru zápasu jsme neproměnili další z šancí, kdy náš hráč stál tváří v tvář brankáři. Aby z následné poslední akce zápasu Bohnice po dlouhém výkopu dokázali srovnat na konečných 3:3.