SK Dolní Chabry x FK Loko Vltavín 2 : 1 (2:1)

branky: 24' vlastní, 36' Jakubínský

sestava: Stříteský, Drda, Anger, Libert, Savchynets, Doležal, Majerík, Švehlík, Jakubínský, Tichý, Trunc, Louženský, Pražák, Fabián.

Hodnocení trenéra Pavla Drdy:
Další utkání s celkem z čela tabulky. Navážeme na dobré výkony z posledních zápasů a přidáme k tomu i vítězství? S touto otázkou jsme vstupovali do utkání. Od prvních minut bylo jasné, že na výkon navážeme. Ale co jsme k tomu v tomto utkání přidali, byla hra do těla. Konečně. Vyhrávali jsme souboje, kombinovali. A po dvaceti minutách jsme vstřelili gól po rohovém kopu. Ale jako by nás to uspokojilo a přestali jsme hrát. Výsledek se dostavil záhy a Vltavín vyrovnal. Asi jsme to potřebovali, protože po inkasovaném gólu jsme opět převzali otěže zápasu a po dalším z mnoha rohů šli opět do vedení. V druhém poločase se hra nezměnila. Stále jsme se snažili o výstavbu od brankáře, kombinaci a průnikovky. A to od první do poslední minuty. Nic pro slabé povahy, když je v poslední minutě soupeř natlačený na naší polovině, vedeme jen o gól a stále rozehráváme od brankáře po zemi. Konečný výsledek 2:1 a vítězné kolečko ...