TJ Sokol Cholupice, z.s. x SK Dolní Chabry 1 : 0 (0:0)

Sestava
: Stříteský, Drda, Anger, Libert, Savchynets, Nemček, Švehlík, Jakubínský, Tichý, Černý, Drtina, Trunc, Derevianko, Louženský, Pražák, Fabián, Dvořák.

Hodnocení trenéra Pavla Drdy
: O víkendu se střetly dva fotbalové světy. Jako v každém zápase i na hřišti Cholupic jsme se snažili rozehrávat od brankáře a kombinovat. Prakticky celý zápas se nám to dařilo. Bohužel jen po vápno soupeře, kde byl prostor přehuštěný a po každé naší ztrátě následoval dlouhý odkop. Po hříchu jsme si přes uzemní a herní převahu nedokázali vytvářet gólové šance. Do druhého poločasu jsme stáhli hru na 3/4/3. Ale ani to nepomohlo. Kombinace opět končila před pokutovým územím soupeře. Pokud už jsme se dostali ke střele, brankáře domácích jsme neohrozili. A tak přišel trest. Čtyři minuty před koncem se soupeř po dalším z mnoha nákopů dostal do brejku, po kterém nastřelil břevno. A při následné mele rozhodčí odpískal penaltu, kterou si neobhájí. Darovanou penaltou Cholupice nepohrdly a výsledkem byla prohra 1:0.