Ahoj sportovci, tento víkend klukům vyšel náramně. V Benešovské hale porazili vše, co se jim postavilo do cesty. A když na sebe narazily naše dva týmy, byla z toho remíza. Babičky ovšem svou bojovností a větší touhou po vítězství toto kolo Balkapu vyhrály a zajistily si možnost hrát letos o nejvyšší příčky soutěže.

Na úspěchu týmu Chaberských Babiček se velkou měrou podílel Karel Mládek. Bývalý fotbalista a výborný trenér. Dokázal naše mladší a méně zkušené družstvo řádně motivovat k vyššímu výkonu. Odvedl brilantní výkon! Především měl klukům co říci. Byla radost ho při práci s kluky sledovat, a také se něco přiučit. Dík a doufejme, že to zase zopakujeme. V Benešově tedy 1. a 2. místo dle našich představ. Jen tak dál!

Třeboradice tentokrát měli na programu závěrečné kola základních skupin. Tým Babiček si měl potvrdit roli lídra skupiny a tým Starců obsadit druhé postupové místo ze skupiny. Ač Babičky již měly jisté místo v semifinálovém kole soutěže, raději nic nenechaly náhodě a porazili Čakovice 5 : 1. Vyhrály svou skupinu. Paráda! Starci následně porazili Kbely 6 : 4, ale opět to nebyl soustředěný výkon, na který jsme zvyklí. Nechat si dát čtyři branky, a to minimálně dvě po nesmyslných individuálních chybách, není dobrá vizitka. Každý musí vědět, co v dané situaci hrát, vždyť již toho máme odehráno víc než dost. Zase ta hlava. Cíle jsou ovšem splněny, a tak že nás trenéry chce někdo dostat do blázince, s nadhledem přehlídneme. V semi máme tedy oba týmy a že jsme na bedně je jasné. A jak s jídlem roste chuť – další výzva je oba týmy na stupních vítězů. Ach ty sny a ambice. Zatím ovšem jen tak dál!!!

L + J