Ahoj sportovci, mladší žáci opět odehráli důležité zápasy v Sedlčanské zimní lize profil 7 + 1. Ač jsme tentokrát nedali dohromady dvě kompletní družstva, své jsme si odehráli. A jako bonus měli kluci možnost odehrát i za druhý nekompletní přihlášený tým. Paradoxně jsme toto kolo odehráli lépe než minule. Takže nějaké ty bodíky do této soutěže jsme přivezli.

Druhý den jsme si jeli kopnout do Černošic na halový turnaj ročníku 05. Konečné páté pořadí odpovídá našim aktuálním možnostem. Prázdniny a marodka samozřejmě vše náležitě zamíchají. Ovšem v konkurenci deseti týmů a jasně s nejmladším kádrem, to je úspěch. Nasadili jsme i kluky ročníku 07. Přivezli jsme si individuální cenu pro nejlepšího hráče týmu, kterou získal Šimon Hartman. Gratulujeme !!! Ty zkušenosti nám již nikdo nevezme.

Následný víkend jsme ovšem vyrazili na Balkap cup. Páté, konečné a rozhodující kolo Balkap cupu bylo důležité pro tým Babiček, jelikož Starci již měli zlato v této halové soutěži vykopáno. A tak jsme doufali v úspěch. Kluci se blýskli sebevědomím výkonem. Minulé kolo je na maximální výkon nabudila televize. A tam Babičky přehráli vše, co se jim postavilo do cesty. Na čtvrté turnajové kolo Balkap cupu totiž přijela televize. A tak jsme kluky viděli v reportáži ČT – sport. Máme na stránkách. Konečné pořadí první a druhé místo v soutěži Balkap cupu 2017/2018 pro mladší žáky SK Dolní Chabry v profilu 5 + 1 nás těší a doufáme, že to kluky do budoucna motivuje. Tady pro zajímavost průběžné výsledky soutěže k nakouknutí : https://www.balkapcup.eu/news/balkap-cup-zimni-liga-2017-2018-r-2005-a2007/

Jen tak dál !!!

L + J