Naši starší žáci sehráli 1. kolo poháru. Za soupeře jsme měli přeborovou FA Praha ze Střížkova. Před zápasem jsme se museli vypořádat s řadou absencí, zejména v obraně. Na druhou stranu se v sestavě objevil Tomáš Kadlec, alias Forest, který podpořil naši útočnou aktivitu. Hned v úvodu jsme měli šanci po úniku Foresta, který nahrál Martinovi Śk. na penaltu, ale ten místo střely volil ještě přihrávku a bylo po akci. Pak zahrozil soupeř. Nejprve nás zachránilo břevno a po chvíli Martin Pohůnek v brance. To byly 2 velké šance hostí. Ke slovu jsme se dostali my, když po křídle unikl Kuba Karban a krásným centrem našel nabíhajícího Davida Hradila a Chabry šly do vedení. David Hradil byl dnes při chutia po chvíli si vzal míč na polovině hřiště a postupoval sám do otevřené obrany a zvýšil na 2:0. Soupeř měl sice ještě v závěru první půle šance na vyrovnání, ale jeho největší šanci zastavla tyč. 

Do druhé půlky nastoupili aktivněji hosté. Jejich největší šanci zneškodnil Martin Pohůnek hezkou robinzonádou. No a dle pravidla nedáš dostaneš se prosadil Forest, který zužitkoval přihrávku vysunutí od Davida Hradila. Pak jsme ale usnuli na vavřínech a soupeř po kombinaci snížil na 3:1. Tato branka hosty nabudila a my jsme byli pod stálým tlakem. Naše obrana ale všechny akce soupeře odvrátila. Hrál se fotbal nahoru-dolu. I my jsme se dostávali do otevřené obrany soupeře a po jedné akci zvýšil Kuba Dvořák na 4 : 1. Takto i zápas skončil. 

Nutno říci, že dnes jsme vyhráli se štěstím. Zápas klidně mohl dopadnout obráceně. Možná by mu slušela remíza, ale na tu se v pohárech nehraje. My jsme byli dnes efektivnější. Každopádně pozitivum je, že máme dalšího soupeře, s kterým můžeme hrát rovnocennou partii v pražském přeboru. 

Branky: David Hradil 2, Tomáš Kadlec (Forest), Kuba Dvorák

Sestava: Martin P. – Filip T., Pavel, Dominik, Tomáš C., Kuba D., David, Martin Šk, Matěj, Martin Kv., Kuba K., Filip K., Pepa, Ondra, David., Tomáš K. Forest