Naši dorostenci na závěr sezony se vydali do nedalekých Klíčan na turnaj 4 mužtev. Chyběl nám Honza Škurek s Petrem Kloučkem, Dominik, Stefan a  další hráči, takže zase museli pomoci starší žáci – Škurek, Švehlík a z Klecan Bary s Dominikem. Turnaj byl určen pro hráče dorostu a vzhledem k tomu, že mimo Prahu se nerozlišuje ml. a starš dorost, tak mohli nastoupit i hráči r. 1997 a 1996, takže naše 2001 měli docela hoňku. Úvodní zápas jsme hráli s Kostelcem u křížku. Hrálo se vyrovnané utkání, v kterém jsme ale byli fotbalovější a zaslouženě zvítězili brankami Dominika a Saši. Soupeř snížil až v poslední minutě. Druhé utkání jsme hráli s Březiněvsí a tady kluci podali asi nejlepší výkon a brankami Petra Závitkovského, Saši, Šimona a Jáchyma jsme zvítězili 4:1 a to ještě řada šancí zůstala nevyužita. Poslední zápas jsme hráli proti papírově nejslabšímu soupeři – domácím Klíčanům. Kluci do zápasu vstoupili jako mistři světa a to se jim vymstilo. Nadšeně hrající domácí šli do vedení. My jsme sice vyrovnali, ale po hrubé chybě domácí ještě do poločasu dali na 2:1. V druhé půli byla naše převahy výrazná, ale braku dali zase domácí a zvítězili. Celkově jsme však turnaj vyhráli a tato prohra výsldkově nic neřešila. Kluci hráli hezký fotbal a i bez řady hráčů základní sestavy zaslouženě brali první místo