Naši starší žáci sehráli 2. kolo poháru. Za soupeře jim bylo mužstvo Loko Vltavín.Sympatické bylo, že soupeř byl prakticky stejně starý a tak se hrálo vyrovnané utkání. Bohužel z naší strany výkon nebyl optimální. Do zápasu jsme vstoupili sice aktivně, ale šance obou Tomášů (Forest- T. Krutina) zůstaly nevyužty. Naopak z řady závarů mohl několikrát skorovat soupeř. Ale Vltavín své šance nevyužil a tak jsme ke slovu přišli my. Martin Šk. poslal do průniku Foresta, který ještě na penaltě našel Tomáše Krutinu a ten již poslal míč do odkryté branky 1 : 0 pro Chabry. Do poločasu další branka již nepadla a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. Nás podržel 2x Martin Pohůnek v brance při rychlých brejcích soupeře.

V poločase jsme měli klukům co vytýkat. Jenže naše rady zůstaly evidentě jen na střídačce. Hned v první minutě udělala naše stoperská dvojice velkou hrubku v obraně a výsledkem toho byla střela, která postupně orazítkovala naše obě tyčky. Naštěstí Dominik dokázal i za cenu zranění dopravit míč do bezpečí. Po této akci jsme se osmělili i my. Pepa výborně založil protiútok na Tomáše Krutinu, který vyslal průnikovou přihrávku za obranu na nabíhajícího Foresta a ten už věděl, jak s touto šancí naložit a bylo to 2:0 pro Chabry. Jenže to bylo z naší strany strany na dlouhou dobu vše. Otěže zápasu převzal Vltavín a zaslouženě 2 brankami srovnal. Dokonce dal Vltavín i 3. branku, ale tu rozhodčí naštěstí neuznal protože viděl faul. V této fázi jsme si koledovali o prohru. Naštěstí nás šance soupeře nabudily a do zakonční jsme se dostávali i my. Martin Šk. šel sám na brankáře, Forest nastřelil břevno a střelu Tomáše Krutiny vykopl obránce z brankové čáry. Zápas tedy skončil nerozhodně a asi spravedlivým výsledkem. Na penalty jsme byli úspěšnější my, ale to už je o štěstí. Každopádně se odehrál zajímavý zápas, kterému nechyběly branky a napětí. Nato jak to bylo vyhecované se hrálo fér na obou stranách.

Branky – Forest, Tomáš K.

Sestava: Pohůnek – Heinzel, Tůma, Hradil, Lingart, Škurek, Josefus, Puchinger, Řehoř, Krutina, Karban, Kvapil, Forest, Dvořák K., Kadlec Tomáš, Švehlík Pepa