Ahoj sportovci, snad si nemyslíte, že by kluci zaháleli. Minulý víkend jsme si zahráli, v době prázdnin, turnaj v Kostelci nad Černými lesy. Pouze pět našich bojovníků muselo spojit síly s týmem Zelenče. Po mém špatném úsudku kam a koho postavit, jsme nepostoupili ze skupiny, a tak jsme nakonec s kluky Zelenče odjeli domů s prázdnou. Náhoda tomu ovšem chtěla, že si kluci ještě kopli a pomohli týmu TJ Sokol Zdislavice. Zdislavice měli stejný problém jako Zeleneč a my – postavit kompletní tým do turnaje. Se Zdislavicemi ovšem kluci odehráli famózní zápasy. Nejen že prolezli skupinou, ale v neskutečném zápase s Balkapem, složeným z hráčů Dukly Praha, dokonce vyhráli 1:0 a postoupili z prvního místa do semi. Šimi Hartman vstřelil úžasnou vítěznou branku. Pro zajímavost si tam Aleš Ch zahrál proti svému bývalému spoluhráči ze Slavie Praha, takže kvalita soupeřů tam byla. Nakonec Balkap celý turnaj vyhrál. Se Zdislaví kluci brali jen bronz, ale bylo to o fous. Velice mě překvapil výkon Kuby Hreuse. Byl celý turnaj nejlepší na place, bavilo ho to, začal výborně kombinovat, což nám pomohlo vstřelit několik důležitých branek. Jen tak dál !!!

Pro zajímavost naši soupeři: Praga Vysočany, Uhelné Sklady, Řepy, Union Žižkov, Týnec nad Sázavou, Teplýšovice, Zdislavice, Kavalier Sázava, a složený tým Balkap

Tento víkend, značně posíleni, jsme vyrazili na turnaj do Sedlčan. Tam to ovšem vypadalo úplně jinak a bylo znát, že kluci jsou po prázdninách lační po balónu. Zastavil nás až tým Čafky Praha ve finále. Ve skupině jsme s nimi hráli 1 : 1. Stříbro ovšem bereme všemi deseti – s tak urostlými chasníky soupeřů a s jasně nejmladším týmem je to super výsledek. Jen tak dál!!!

L Chaloupka