Již před utkáním 26.kola bylo rozhodnuto o postupu našeho mužstva do Pražského přeboru, kam se vrací po roční pauze. I přes tento fakt jsme mohli vidět krásný zápas proti mužstvu SK Střešovice 1911. Utkání mohlo vypadat zcela jinak, kdyby náš brankář Max Dikusar nechytl pokutový kop. Zde se potvrdilo pravidlo „nedáš – dostaneš“ a to v podání Daniela Palmy. V prvním poločasu se ještě trefil z penalty Dolejška a po krásné akci zakončoval Dominik Janda. S náskokem tří gólů se do druhé poloviny dostal na hřiště i nadějný dorostenec Filip Pavlovič. Utkání pokračovalo stále ve vysokém tempu. Nejdříve snížil z penalty hostující Šulc, na kterého už Dikusar vyzrát nedokázal. Stejnou příležitost dostal také náš Otakar Vágner a taktéž se nemýlil, 4:1. Krásnou tečku za utkáním udělal Jáchym Červenka, který svou brankou uzavřel celé utkání.

Sestava: Dikusar – Vágner, Polz, Škurek (Pavlovič), Outlý – Janda, Dolejška (Červenka), Jírovec, Klouček (Lora Rico) – Strnad, Palma

Branky: 23. Palma Daniel, 26. Dolejška Ladislav (pen.), 41. Janda Dominik, 64. Vágner Otakar (pen.), 92. Červenka Jáchym – 54. Šulc Vojtěch (pen.)