Další zápas zimní ligy jsme sehráli s mužstvem Admiry. Asi už je to taková tradice, ale zase nám chyběli 3 hráči ze základu (Petr., Tomáš a Jára), jinak ale dorazili všichni a s podporou 2 hráčů ročníku 2001 jsme měli luxusní 3 hráče na střídání. Přesto všechno trenéři dnes zkusili ofenzivní rozestavení 3-4-3. Admira od prvních minut měla více ze hry a optickou převahu. Míša v brance byl ale dnes jistý a všechny ošemetné situace řešil s přehledem. Stejně tak obrana v novém rozestavení Filip L – Šimon – Dominik. V útoku jsme se snažili o kombinaci a kolmé přihrávky na Honzu. Vysunutý brankář Admiry však všechny míče za obranu sbíral. Přesto bylo vidět z naší strany několik povedených akcí. Zejména Vasyl na kraji zálohy vyvážel míče a byl tam „cítit“. Když Admira měla sice více míč na svých kopačkách, ale naše záloha důrazným presingem odebírala míče hráčům domácích. První branky jsme se dočkali my, když Míša dal dlouhý nákop až na půlku Admiry. Stoper Admiry míč jen zpracoval a upadl, toho zaváhání využil Honza a běžel sám na brankáře Admiry a v klidu poslal míč kolem něj do sítě. V zápětí jsme mohli přidat další branku, když jsme po hezké kombinaci postupovali ve 3 na dva hráče Admiry, ale neprosadili jsme se. I tak jsme byli s výsledkem po první půli nadmíru spokojeni.

Druhá půlka začala opět tlakem Admiry, ale kluci dál než na hranici vápna soupeře prakticky nepouštěli. Naopak jsme hrozili i my z rychlých brejků  do otevřené obrany domácích. I naše záloha zlepšila mezihru a přibylo více dobrých přihrávek ze středu pole. I Admira se snažila o útočný fotbal, takže se hrál oboustranně vysoce kvalitní zápas. Chabry díky ofenzivnímu pojetí se častěji dostávali před branku Admiry. Nejprve Martin Šk. dostal výbornou přihrávku za obranu, ale přes stopera Admiry se neprosadil.  Po chvíli předvedli kluci hezkou kombinaci, když Honza posunul míč hlavou na Martina, ten dal kolmici do prostoru na nabíhajícího Davida H., který byl v poslední chvíli zablokován. V zápětí po centru Vasyla se míč dostal k Honzovi, jeho sražená střela se dostala k Jáchymovi, ale ten z těžké pozice branku nedal. Vše si oba naši hráči vynahradili po chvíli. Jáchym vysunul přesnou přihrávkou Honzu po pravé straně. Honza unikl oboum obráncům Admiry a šel sám na brankáře Admiry, kterému udělal ještě kličku a uklidil míč do prázdné branky. Tahle branka přinesla uklidnění. Kluci již zápas dohráli s přehledem a nepřipustili žádné drama. Šimon vyřešil několik ošemetných situací a zejména při hře hlavou byl nepřekonatelný. Všichni kluci ale dnes odevzdali na hřišti maximum a proti kvalitnímu soupeře si výhru za bojovnost zasloužili. Mile dnes překvapil Dominik na kraji obrany, který jak rychlostně, tak i pozičně se hráčům Admiry minimálně vyrovnal a svým důrazem i bojovností je převýšil. Sečteno a podtrženo Chabry porazili Admiru 2 : 0 po výborném kolektivním výkonu.

Branky Honza 2

Sestava: Míša – Šimon, Dominik, Jáchym, Stefan, Honza, Filip K., Filip L., Filip P., David H. David K., Martin Šk., Vasyl