Na zápas s ligovou Admirou (všichni ročník 99) jsme nastoupili jen v 11 hráčích a to ještě jsme měli v týmu 3 hráče r. 2000 a tradičně i FIlipa Pavloviče r. 2001. Navíc nám chyběla opora týmu  – Šimon, takže jsme se obávali pořádného výprasku. Přesto kluci se zvučného soupeře nezalekli a překvapili soupeře aktivní hrou v rozestavení 3-4-3. Ovoce to přineslo hned v úvodu, když po faulu na Petra Kloučka kopal Jáchym penaltu a bezpečně jí proměnil – 1 : 0. Pohádka však ještě nekončila. Vzápětí dostal Honza krásnou přihrávku za obranu, všem unikl, udělal kličku i brankáři a z ostrého úhlu zvýšil na 2 : 0. To probudilo i Admiru a my jsme se dostali pod velký tlak. Míša v brance však vytáhl minimálně 3 ligové zákroky a držel Chabry nad vodou a na 3 bodech. Míša čaroval a na hranici svých možností hráli i ostatní naši hráči. Soupeř přistoupil k zápasu dle hesla „kdo leží, neběží“ a naše hráče důrazně (často za hranicí pravidel) atakoval. Svoje si odnesli zejména Honza a Petr K. Na druhou stranu díky tomu jsme měli i řadu standardních situací. Ale Admira byla důraznější a rychlejší. Po rohovém kopu se podařilo Admiře snížit na 2 : 1 a hned po rozehrávce Admira naší trošku rozhozenou obranu překonala podruhé. To byly jediné 2 minuty, kdy jsme si vybrali slabší chvilku v defenzívě. Na konci poločasu mohl znovu poslat do vedení Chabry Stefan Pavlovič, ale jeho střela z voleje jen těsně minula branku Admiry.

V druhé půlce Admira byla lepší a hra se odehrávala spíše na naší půlce. Kluci v defenzívě a Míša v brance se ale překonávali. Jednou nás zachránila i tyčka a už to vypadalo na překvapení v zimní lize. Bohužel 5 minut před koncem dala Admira hezkou branku z přímého kopu. Kluci se ale nevzdávali. Zase měl šanci Stefan Pavlovič, který jen o pár centimetrů před prázdnou brankou nedosáhl na rohový kop Petra Kloučka. V poslední minutě jsme kopali přímý kop z asi 20 metrů. Střela Honzy však skončila na břevně a Jáchym se k dorážce již nedostal a pak již rozhodčí odpískal konec zápasu. Škoda aspoň bod by si kluci zasloužili za bojovný a obětavý výkon. Dnes Chabry předvedli asi nejlepší výkon a nemají se opravdu zač stydět. Proti staršímu a ligovému soupeři sehráli vynikající partii. Krásný zápas. Obrana Vasyl – Filip Pavloič – Petr Valenta výborný. Kluci v záloze s o hlavu většími hráči Admiry bojovali jako lvi. Výkon Jáchyma, Tomáše, Stefana i Davida Hradila byl výborný. No a v útoku se rval Honza, Petr K. a Filip Kulda. Všichni celý zápas zaměstnávali obranu Admiry a Admira se až do konce zápasu bála o výsledek.

Branky. Jáchym, Honza

Sestava: Michal – Petr V. Vasyl, Filip P., Stefan, David, Tomáš, Jáchym, Honza, Petr K., Filip Kulda.

Zapsal: J. Škurek