K utkání o první místo mezi dvěma týmy, které dosud v soutěži neztratily ani bod, jsme dorazili v oslabené sestavě bez Martina a Honzy. Už při rozcvičování bylo na našich klucích vidět odhodlání poprat se o co nejlepší výsledek.

Začátek zápasu se nám bohužel nepovedl. Hned při prvním útoku fauloval Petr V. na hranici velkého vápna a hráč Aritmy střelou přes zeď otevřel skóre. Naštěstí se naši kluci nepoložili a brzy měli více ze hry. Vyrovnání přišlo v 8. minutě. Jáchym se z 18m opřel do odraženého míče a krásnou střelou vyrovnal. Chabry i nadále pokračovaly v útocích a vypracovaly si několik vyložených šancí. Ve 20.minutě brankář Aritmy vyrazil střelu Petra Z., o čtyři minuty později šel po krásné uličce Petra K. sám na brankáře Saša, ale minul pravou tyč. Před koncem poločasu jsme viděli krásnou akci po pravé straně, Petr Z. přihrával od brankové čáry zpátky na Petra K., který v dobré pozici vystřelil jen slabě a brankář míč chytil.

I druhý poločas jsme začali útočně. Hned ve 3. minutě měl další tutovku Petr K., opět bohužel nedal. Druhého (a jak se ukázalo vítězného) gólu jsme se dočkali v 7.minutě. Kluci rozehráli roh na krátko, Petr K. dokázal projít podél brankové čáry přes obránce a přihrát před branku. Míč se dostal k Jáchymovi a ten zblízka zvýšil na 2:1. Od této chvíle jakoby se kluci začali bát o výsledek, stáhli se více do obrany a soupeř začal mít navrch. Největší šanci zastavil Vasyl těsně před vápnem nedovoleným zákrokem, za což si vysloužil žlutou kartu. Následný přímý kop zneškodnil Michal a napravil tak svoje zaváhání při prvním gólu. Obrana byla i nadále pod tlakem, ale Jarda, Šimon, Vasyl i Petr V. všechno zvládli. V poslední minutě ještě Aritma zahrávala roh, centrovaný míč Michal vyrazil před šestnáctku a byl konec. Kluci si za dnešní výkon zaslouží velkou pochvalu. Vytvořili si více šancí, větší část utkání byli lepší a zaslouženě zvítězili.

Sestava: Michal – Jarda, Šimon, Vasyl, Petr V., Kuba, Tomáš, Jáchym, Petr Z., Filip, Petr K., Saša

Branky: Jáchym 2x