Zlíchovské „B“ mužstvo v jarní části dosud neprohrálo, takže jsme věděli, že nás čeká kvalitní soupeř. Vstup do utkání se nám povedl opět na výbornou, když se již v 2.minutě trefil náš kanonýr Jáchym Červenka. O pár minut později mohlo být o výsledku utkání jasno, ale starší z bratří Červenků ještě míč mezi tyče nedostal. Naopak nás soupeř potrestal a vyrovnal na 1:1. Zápas tedy pokračoval za vyrovnaného stavu, kdy jsme poctivou hrou bez větších chyb dosáhli tzv. „šatňáčku“ Davida Červenky – 2:1. V kabině nám trenér Klouček sdělil své poznatky z tribuny a podle toho jsme také začali v druhém poločase. Během jedenácti minut bylo rozhodnuto! David Červenka dokončil hattrick a pátý gól vsítil Petr Klouček jr. Utkání se pak dohrávalo za volnějšího tempa, ale stále byly vidět krásné fotbalové akce. Nejmladší hráč na hřišti, šestnáctiletý kanonýr mladšího dorostu Michal Bednář, se také zapsal do listiny střelců. Kosmetickou úpravu skóre na konečných 7:2 dostal míč do brány kapitán Jan Jiroušek.

Sestava: Zeman – Jiroušek, Vajnar, Milický, Cranford – Závitkovský (Bednář), Klouček, Pavlovič (Štěpánský), Valenta – Červenka J., Červenka D. (Gottwald)

Branky: 2. Červenka Jáchym, 44. Červenka David, 51. Červenka David, 55. Červenka David, 56. Klouček Petr, 71. Bednář Michal, 83. Jiroušek Jan