Před utkáním jsme věděli oč se hraje, jelikož konkurent z Točné opět neztratil body, museli jsme minimálně remizovat, abychom si udrželi 1.místo v tabulce 3.třídy skupiny A. Utkání si nemohl nechat ujít ani předseda našeho klubu Vladimír Šmicer, který nastoupil v základní sestavě, aby pomohl k výhře. Zápas probíhal jednoznačně, prakticky jsme soupeře ze Suchdola nepustili na naši polovinu. Jen se nedařilo proměňovat šance, kterých bylo požehnaně. Dvakrát zakončil nádherné akce Jirka Kozler. Jáchym Červenka soupeřil se svým starším bratrem Davidem o nejlepšího střelce soutěže, zvítězil tedy mladší z bratří, který se trefil v posledním zápase hned dvakrát. Poslední branku utkání i celé sezóny vsítil kapitán Honza Jiroušek a oslavy mohly vypuknout.

Děkujeme všem divákům, kteří nám po celou sezónu fandili a navštěvovali zápasy. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do dalšího ročníku v II.třídě!

Sestava: Zeman – Jiroušek, Vajnar, Milický (Cranford), Kozler – Závitkovský, Polz (Outlý), Pavlovič (Jírovec), Valenta – Šmicer (Červenka D.), Červenka J. (Gottwald)