Dnes jsme se vydali změřit síly s nejsilnějším soupeřem naší soutěže. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, ale přijeli jsme na Braník s cílem hrát fotbal a snažit se o co nejlepší hru. Už od začátku nás soupeř zatlačil a i když jsme měli světlejší chvilky, brzo jsme prohrávali 2:0. Celkově sklončil poločas 6:0 v náš neprospěch. Klukům nebylo zas tak moc co vytknout. Snažili se plnit pokyny trenéra, hráli, na co mají. Bohužel na Braník to dnes nestačilo. V naší sestavě bylo 5 hráčů r.2003 oproti soupeři, který sestavil celý tým r.2002 a v tomto věku je iiž i toto velmi znát.  Po Přestávce se Chaberští hráči pokusili zapomenout na první poločas a do toho druhého nastoupili s čistou hlavou a snahou hrát vyrovnanou hru. Začátek poločasu byl vyrovnanější a i když jsme dostali rychle gól, i tak jsme záhy vyrovnali – kdy přihrávka od Lukyho našla Matouše a dokonce se dostali ve druhém poločase do vedení 2:1 – kdy střílel Jirka a odrážel opět Matouš. Poté se ale opět projevila kvalita dobře připraveného soupeře, který převzal otěže zápasu a i ve druhém poločase nás nakonec porazil 7:3. Třetí gól našeho týmu si sám připravil a vstřelil Šíma krásnou střelou umístěnou k tyči. Celkové skóre 13:3 odpovídá dění na hřišti. Našemu týmu slouží ke cti, že i proti nejtěžšímu soupeři naší tabulky jsme se pokoušeli po celý zápas i přes narůstající skóre o naší hru.    Sestava: Honza N., Marťas Š., Áda F., Luky B., Maty H., Míša P., Mário Š., Šmíca, Šíma Č., Lukáš Ch., Matouš L. góly: 2x Matouš, 1x Šíma