KráloviceSKDCH
2:0(2:0)
pá 4. 8. 2023 18:00 @ KRÁLOVICE T., 11 PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ PŘEBOR MUŽŮ, 1. kolo

A tým: Prohra na úvod soutěže

A tým nezvládl vstup do soutěže. V Královicích jsme nestačili na domácí výběr a prohráli jsme 2:0.

V pátek 4.8. jsme od 18hodin v Královicích zahájili prvním zápasem nový soutěžní ročník 2023/24.

Ohlasy utkání
Aleš Plášek (Královice): Obě družstva si přála vstoupit do sezony samozřejmě úspěšně, což výrazně ovlivnilo prvních patnáct minut utkání, kdy byla znát od všech aktérů nervozita a k vidění bylo hodně nepřesností. Po první kvalitní kombinaci po levé straně hřiště se nám podařilo vstřelit krásnou branku. Začali jsme mít postupně větší jistotu v herní činnosti a vystavili obranu soupeře pod větší tlak, ze kterého v závěru první půle padla druhá branka do šatny. Ve druhém poločase jsme udělali několik změn v ofenzivě, abychom vyzkoušeli nové hráče, kteří doplnili náš tým v závěru letní přípravy. Bohužel se nám nepodařilo proměnit slibné brejkové situace, a proto utkání neskončilo větším rozdílem. Jsem rád za zvládnutou organizaci hry v defenzivě, kdy jsme soupeře nepustili do vážnější šance. Jsem rád, že kluci byli hlavou nastaveni zápas vyhrát a ukázali týmový výkon.
Tomáš Vajnar (Dolní Chabry): Utkání příliš fotbalové krásy pro oko diváka nenabídlo. My jsme vůbec neplnili to, co jsme si řekli v kabině a na co jsme se připravovali. Královice zodpovědně a důrazně bránily. Obě branky jsme dostali z našich chyb. Přes týden potrénujeme a budeme se snažit připravit na sobotní domácí utkání.

Nejlepší hráč TJ Sokol Královice: Ondřej Nejeschleba
Nejlepší hráč SK Dolní Chabry: Petr Matějka