A tým: s Uhřiněvsí bez bodového zisku

V důležitém záchranářském duelu prohráváme s Uhřiněvsí.

Dominik Janda (Dolní Chabry): Zápas jsme si prohráli bohužel sami. Po prvních patnácti minutách máme jít po gólových šancí do vedení a uklidnit hru, tak místo toho vymyslíme naší chybou v rozehrávce penaltu pro soupeře. Od této chvíle Uhřiněves hrála přestě to, co potřebovala a o čem jsme věděli, že nastane, pokud se dostanou do vedení. Kouskování hry chytrými fauly, zdržování rozehrávky, zakopávání balónů, prostě všechny možné nástroje, aby výsledek udrželi a dělali to opravdu dobře. My jsme si s tím neuměli vůbec poradit. Místo toho jsme se neustále dohadovali a nehráli. Čas rychle plynul a průběh hry a výsledek se neměnil. Deset minut před koncem jsme dostali po standartce na 0:2 a bylo rozhodnuto. V nastaveném čase jsme dostali ještě branku z půlky hřiště. Neříká se mi to lehce, ale dnes jsme zaslouženě nebodovali. Uhřiněves chtěla vyhrát víc než my. Situace v dolní části tabulky se tak zamotává a bude to boj.