A tým: vydřená remíza proti Zličínu

Remíza proti FC Zličín.

Dominik Janda (Dolní Chabry): Bod bereme. První poločas nabídl šance na obou stranách. Nám dokonce nebyl uznán za stavu 0:0 dle mého pohledu regulérní gól. Poté jsme ubránili nějaké náznaky hostů. Po faulu na Palmu jsme měli možnost zahrávat pokutový kop, který proměnil Jírovec. Co ovšem předcházelo rozehrání penalty, kdy si hlavní rozhodčí nechává nadávat a strkat do sebe a toto chování hráčů Zličína, které bylo na vyloučení, ani nepotrestá žlutou kartou, tomu nerozumím. Po proměněné penaltě jsme bohužel do poločasu nabídli soupeři dvě šance skórovat. Jednu zlikvidoval Dikusar, ale bohužel tu druhou již Zličín využil a srovnal do přestávky skóre. Druhý poločas začal od obou celků stejně aktivně jako končil ten první. Kvůli naší nepozornosti Zličín rychle rozehrál faul na polovině dlouhým míčem k vápnu, kde hostující útočník povedeně trefil a nedal našemu brankáři šanci. Vzápětí můžeme srovnat na 2:2, ale Chaloupka nevyřešil brejkovou situaci správně, a navíc hosté po naší chybě v rozehrávce odskočili do dvoubrankového vedení. Na pohled možná již pro někoho ztracené utkání, ale zvládáme korigovat a během chvilky i vyrovnat na 3:3. Kdyby vyšla pěkná střela Veselého v nastaveném čase, byl by obrat dokonán. Po průběhu utkání je pro nás získaný bod povzbuzením do další záchranářské práce.