A tým: Vysoká prohra na Motorletu

Prohra v páteční předehrávce proti FK Motorlet Praha "B".

Dominik Janda (Dolní Chabry): Kdyby zápas skončil 10:7, tak by se nemohl nikdo divit. Nám vyšel vstup do utkání a ujali jsme se vedení. Poté jsme přečkali pár šancí domácích, které vychytal Dikusar, nebo končily nepřesně. Měli jsme loženou šanci na 0:2, ale bohužel jsme neproměnili. Domácí z protiútoku vyrovnali a hned vzápětí otočili výsledek na 2:1. Třetí gól jsme dostali o deset minut později. Domácí ukázali individuální kvalitu některých svých hráčů, se kterými jsme měli problém v jejich zachytávání. Především křídelník Tompte, který větral několikrát naše zadní řady. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a snížili na 3:2. Chvilku na to jsme měli možnost vyrovnat, ale opět bohužel nevyužili. To si myslím, že zlomilo celý zápas ve prospěch Motorletu, který postupem času navýšil skóre až na konečných 6:2. Zápas zaslouženě vyhrálo domácí mužstvo a pokud budou jejich hráči pokračovat v předvedené hře, jakou se prezentovali proti nám, tak body rozdávat nebudou. Pro nás se blíží dva důležité zápasy, které nám napoví, jak se bude zbytek sezony vyvíjet dále. Věřím, že sobotní utkání doma zvládneme a bude se nám dýchat zase o něco lépe.