A tým: zvládnutý zápas proti ABC Braník

Duležitá výhra na perfektně připraveném hřišti na Braníku.

Dominik Janda (Dolní Chabry): Ideální fotbalové sobotní dopoledne, kdy se utkání hrálo na perfektně připraveném trávníku, který si zaslouží pochvalu. Vstoupili jsme do zápasu celkem dobře, kdy jsme si vytvořili i náznak šance, ale Palma při zakončení podklouzl. Poté byla pasáž 10 až 15 minut, kdy jsme nebyli jistí na balonu a z našich nepřesností se domácí dostávali do hry a vytěžili z toho úvodní branku. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat. První poločas mnoho brankových šancí nenabídl. O přestávce jsme museli vinou zranění udělat hned čtyři změny a vstup do druhého poločasu nám vyšel na výbornou. Nejdříve krásně hlavou skóroval Horáček a hned vzápětí po chybě domácích ve středu pole zakončil z půlky hřiště Sevček. Domácí se i za nepříznivého stavu snažili hrát fotbal, což vedlo k našim rychlým protiútokům. Jeden z nich využil Bílek a navýšil naše vedení. S přibývajícím časem začal Braník hrát do rizika, ale my jsme naše defenzivní povinnosti plnili zodpovědně. Vedení jsme mohli i několikrát navýšit, ale nepovedlo se. Domácí v samém závěru stačili jen korigovat na konečných 2:4, když náš brankář Provazník po jednom ze soubojů uvnitř vápna přestal hrát. Sečteno, podtrženo: z Braníka odjíždíme s důležitým bodovým přínosem, který nás posunul v tabulce. Za vyzdvihnutí stojí i početná divácká kulisa, která si našla cestu na tento důležitý zápas.