MD: Domácí prohra s Ďáblicemi

SK Dolní Chabry - SK Ďáblice 1:5 (0:2)

Sestava: Kroužek Štěpán Josef, Savchynets Kristian, Šeda Daniel, Čupela Jakub, Anger Jakub, Reiner Daniel, Trajer Marek, Štrupl Martin, Kalaš Matěj, Libert Lukáš, Smetana Jaroslav, Přada Jaroslav, Jakubínský Lukáš, Louženský Mathias, Švehlík Pavel, Antonín Hodaň

Branka: Trajer

Hodnocení trenéra Pavla Drdy: Přelom září a října nás nezastihnul v dobrém rozpoložení. Vinou zranění a nemocí se nám nedaří výsledkově ani herně. Navíc tradičně dostáváme laciné hloupé góly. To vše nás sráží a pasáží kdy v zápase dokážeme podržet míč a kombinovat je méně než bychom potřebovali. Ne jinak tomu bylo i v domácím zápase s Ďáblicemi. První poločas byl soupeř lepší a po zásluze vedl dva nula. O přestávce si řekneme co a jak hrát a hra se opravdu zlepší. Máme dvě šance snížit, kdy jdeme sami na brankáře. Jenže po deseti minutách děláme chybu při rozehrávce a nahráváme soupeři před prázdnou bránu. Tři nula. Opět hlavy dole a soupeř navyšuje na pět nula. Teprve když už nemáme co ztratit, začínáme hrát. A v poslední dvacetiminutovce se dostáváme opět do šancí. Některé zastavuje branková konstrukce. Nakonec alespoň snižujeme na konečných 1:5.