MD: Výhra nad Duklou JM

SK Dolní Chabry x FK Dukla Jižní město 5 : 3 (2:3)

Sestava: Kroužek Štěpán Josef, Savchynets Kristian, Šeda Daniel, Čupela Jakub, Anger Jakub, Reiner Daniel, Nemček Adam, Trajer Marek, Štrupl Martin, Kalaš Matěj, Libert Lukáš, Smetana Jaroslav, Drda Lukáš, Přada Jaroslav, Jakubínský Lukáš, Louženský Mathias, Švehlík Pavel

Góly: 3x Kalaš, Trajer, Přada

Hodnocení trenéra Pavla Drdy: Uprostřed anglického dvoutýdne, jsme po dvou prohrách se Střešovicemi a Admirou "B" konečně bodovali. V předchozích dvou zápasech jsme vůbec nepředváděli špatnou hru. Ale soupeři nás školili z efektivity v proměňování šancí. V třetím domácím utkání nás čekala FK Dukla Jižní město. A tentokrát už jsme si už body chtěli nechat doma. Na soupeře jsme vletěli jako uragán a po akci na jeden dotek jsme se po 30-ti vteřinách ujali vedení. Místo aby nás rychlý gól uklidnil, přenechali jsme aktivitu soupeři. Po zbytek poločasu nás soupeř přehrával důrazem a aktivitou. A skóre otočil. To nás nezlomilo a ke konci poločasu jsme dokázali vyrovnat. Dukla si ale velmi rychle vzala vedení zpět. Do kabin jsme šli za nepříznivého stavu 2:3. O přestávce jsme na hráče apelovali, aby drželi míč a snažili se o nátlakovou kombinační hru. V druhém poločase jsme se opravdu zlepšili a nutili soupeře k chybám. Skóre jsem otočili a radujeme se z první letošní výhry 5:3.