MŽ A: Domácí jasná výhra nad Cholupicemi B

SK Dolní Chabry x TJ Sokol Cholupice B 17 : 0 (8:0)

branky: 2xKoubek, 7x Volšický, 3x Volráb, Gabriel, 2x Englich, 2x Beneš

Sestava: Foit (B), Englich, Koubek, Volšický, Kopic, Beneš, Volráb, Ježek, Suchánek, Slaný, Gabriel, Lozonschi (B)

Hodnocení zápasu: Sobotní utkání hrané od jedné hodiny by dle tabulky a dosavadních soupeřových výsledků mělo být jednoznačně v našich nohách, ale začátek zápasu tomu moc neodpovídal. Soupeř nás moc do šancí nepouštěl a kluci byli lehce nervózní. Ale musíme přiznat, že soupeřův gólman chytal parádně. V 9 minutě se Adamovi Koubkovi konečně podařilo do té doby bezchybného gólmana překonat a hra se z naší strany lehce uklidnila. Ve 14 minutě se po samostatném nájezdu konečně trefil Milan a šli jsme do vedení 2:0 poté už se soupeř moc do šancí nedostával a Milan se trefil celkem 7x. První půlku uzavřel Tomáš dvěma krásnými góly. V druhé půli už jsme hráli z naší strany klidný fotbal a ve 43 minutě se krásným lobem trefil Ondra Gabriel.  Z obrany se 2x k bráně soupeře dostal Kuba a obě šance skončili v síti soupeře. U dvou dorážek byl ještě Mikuláš a celkové skóre mohlo být ještě mnohem vyšší, ale Cholupický gólman chytal opravdu výborně a některým našim hráčům skvěle vychytal jejich obrovské šance. No snad se nás střelecké štěstí bude držet i na nedělním zápase na Junioru kde se na všechny moc těšíme.