so 7. 9. 2024 11:15 @ UHŘÍNĚVES UMT, 69 MŽ-3/B, 1. kolo

SK Čechie Uhříněves "D" - SK Dolní Chabry "B" 6 : 3 (2 : 1)

Branky: Dvořák 1x, Kralert 1x, Beneš 1x

Sestava: Beneš, Dvořák, Foit, Gvoždík, Jílek, Kralert, Křeček, Kříž, Kuthan, Ondráček, Plachý, Volráb

Hodnocení trenéra Jiřího Foita:

Druhý zápas této sezóny jsme odehráli na hřišti SK Čechie Uhříněves. Bohužel jsme ho museli absolvovat v dosti slátané a improvizované sestavě. Ať už z důvodu nemoci, zranění či školám v přírodě nám chyběla velká část hráčů základní sestavy. Ale určitě se nedá říci, že by kluci kteří nám přišli pomoci ať už ze starší přípravky nebo áčka mladších žáků nějak propadli, to rozhodně ne a my jim moc děkujeme. První poločas byl velice vyrovnaný a jen díky naší slabé produktivitě v koncovce jsme v něm vstřelili pouze jednu branku a skóre bylo 2:1 pro domácí. Ale jinak naše hra vypadala docela slušně. Přetahovaná o výsledek trvala přibližně do půlky druhého poločasu, a to do stavu 3:3. Potom nám začaly pomalu docházet síly, kazili jsme hrozně moc jednoduchých přihrávek a utkání se zlomilo v náš neprospěch. Zápas nám, ale krásně ukázal na čem je třeba zapracovat, aby příští utkání bylo zas o něco lepší. Takže už se těšíme na další víkend, snad už v plné síle a konečně kompletní.