Dohrávka v Újezdě nad Lesy

MŽ-A: FK Újezd nad Lesy B x SK Dolní Chabry 1:5(0:1)

branky: 2xParaska, Plachý T., Volšický, Dvořák

Sestava: Zahálka, Gabriel, Fiala, Patěk, Plachý, Podlesný, Volšický, Nemanský, Dvořák, Paraska, Navrátil

Hodnocení trenéra Jana Jirouška: Nezvykle ve čtvrtek jsme dohrávali odložené kolo v Újezdu, takže jsme soustředili již středeční trénink na přípravu k zápasu. Při nácviku v tréninku nepanovala spokojenost u trenérů, ale v ostrém nástupu v Újezdu kluci překvapili a perfektně vstoupili do zápasu. Hra byla naše, jen jsme neproměňovali šance, a to nás mohlo mrzet. Protiútoky soupeře však bravurně kryl v bráně Šimon. Do poločasu prolomil naši střeleckou smůlu Mára Paraska. V poločase jsme si řekli, co ještě zlepšíme a kluci se opět nastartovali k povedenému zápasu. Chvályhodný výkon zakončil parádní brankou z trestného kopu Vojta Dvořák na výsledných 5:1 a mohli jsme slavit.