MŽ-B: Těsná výhra na Kbelích

Spartak Kbely B x SK Dolní Chabry 4 : 5 (2:3)

Góly: 2x Navrátil, Fiala, 2x Řežábek

Sestava: Foit, Řežábek, Suchánek, Fiala, Koubek, Englich, Ježek, Štědrý, Volráb, Navrátil, Slaný.

Hodnocení trenéra Radka Geroče:  První venkovní zápas s kvalitním a těžkým soupeřem jsme zvládli lépe. Nástup do utkání se nám povedl, kdy jsme již v 10 minutě vedli nad soupeřem 0:2, i nadále jsme si dokázali vypracovat gólové šance, které jsme však neproměnili a tak nás soupeř v 26. minutě potrestal (1:2). Zbytek 1. poločasu byl vyrovnaný, nicméně do vedení nás stihl ještě poslat náš nynější kanonýr Filip Řežábek (2:3). Nástup do druhého poločasu byl z naší strany opět lepší, sevřeli jsme soupeře, obstřelovali jeho branku a opět jsme z toho vytěžili dva góly. Soupeř se přesto nevzdával a hrozil rychlými a nebezpečnými útoky. V posledních 15 minutách se karta obrátila a my jsme byli ti, kteří se nemohli dostat za soupeřovu polovinu. Nakonec šťastný a konečný výsledek 4:5, i když je potřeba říci, že v defenzivní hře máme spousty nedostatků, na kterých musíme pracovat.