SD: Nejdřív facka, pak obrat

SD: Dolní Chabry - Řepy 5:2(2:2)

Dolní Chabry - Řepy 5:2 (2:2)

Branky vítězů: Pamětický 3, Vajnar, Hartman.

Starší dorost nejprve dostal ve druhém kole I. A třídy doma v duelu s Řepy facku, když po necelých šesti minutách prohrával 0:2, ale nenechal se položit na kolena. Naopak do přestávky manko smazal a po poločase třemi brankami stvrdil šestibodový vstup do podzimní sezony.

Hodnoceni trenéra Pavla Hartmana: "Po dvou soupeřových dalekonosných trefách, kterým snad ani nešlo zabránit, jsme byli dole, ale pořád zbýval ještě téměř celý zápas a my jsme věřili, že máme kvalitu na to, abychom skóre otočili. Kluci nepropadli panice, drželi se naší hry a po zásluze už do půle vyrovnali. O přestávce jsme si řekli, že musíme ještě více využít prostor za soupeřovou obrannou linií. Ne vždy se to dařilo, ovšem ke třem gólům to pomohlo. Klukům patří dík za bojovného ducha, poctivou defenzivu a za lepší kombinační hru než v úvodním kole. Musíme dál zapracovat na přechodu do útoku a napadání. Pak náš výkon opět poskočí výš, což potřebujeme."