ne 14. 4. 2024 12:00 @ Branická / tráva, G3I 2013/14 (2HP), 14. kolo

FK Slavoj Vyšehrad - SK Dolní Chabry 21 : 12

Branky: Ondráček 3x, Kukla 3x, Jordan 2x, Paraska 1x, Přeček 2x, Dvořák 1x

Sestava: Černohorský, Číla, Dvořák, Einhorn, Hladina, Ilkov, Jílek, Jordan, Křeček, Kříž, Kubálek, Kukla, Nguyen, Ondráček, Paraska, Plachý, Přeček, Soukup, Šumný, Valek

Hodnocení trenéra Martina Dvořáka: (15 : 9)

Trenérsky velmi složité utkání. Velmi dobré úseky zápasu, střídali propady. V některých částech utkání jsme si vytvářeli šanci za šancí, a je jen škoda, že jsme šance neproměňovali. Šancí bylo na 10 gólů. A najednou výkonnostní propad a my se jen díváme, jak hraje soupeř. Dělám to velice nerad, ale chvílemi jsem na kluky musel zvýšit hlas, protože naše hra byla neuvěřitelně pasivní.  No jak na houpačce. Nevadí, když se nám něco nevyjde, uděláme chybu, to je naprosto v pořádku. Vždyť se všechno učíme. Co mi však hodně vadí, že ztratíme míč a 3 nebo i 4 hráči se dívají co se bude dít a nechají v tom "vykoupat" jediného obránce a brankaře. Mám však pocit, že kluci moje připomínky pochopili ještě během zápasu a poslední čtvrtina už byla z naší strany velmi dobrá. Takovéto zápasy nás posouvají dopředu a jsem za ně rád. Děkujeme za podporu fanouškům. Kulisa byla výborná.

Hodnocení trenéra Jirky Foita: (6 : 3)

Utkání se Slavojem Vyšehrad jsme odehráli na hřišti Sparty Krč. Soupeř nám v týdnu nabídl zahrát si tento  zápas na hřišti velikosti odpovídající rozměrům mladších žáků a také s počtem sedmi hráčů v poli. My jsme tento návrh přijali a kluci si mohli vyzkoušet to co je čeká příští sezonu. Na začátku zápasu bylo znát,  že si musíme zvyknout na velikost hřiště a jiné rozestavení, ale postupem času se vše zlepšovalo. Sice jsme udělali nějaké zbytečné chybičky, ze kterých nás soupeř potrestal gólem, ale jinak naše hra v některých fázích byla velmi dobrá a soupeře jsme dokázali zatlačit což je pozitivní. A musím zdůraznit, že soupeř na takovém hřišti hrál již poněkolikáté a my poprvé. Na závěr bych chtěl kluky pochválit, protože utkání bylo fyzicky velmi náročné (4x20 minut). A příště zas hurá na to, na co jsme zvyklí.