Související zápas

SK Dolní Chabry
U11 - Starší p.Sportovní klub Střešovice 1911, z.s.
14:17
st 1. 5. 2024 10:30 @ CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO, G3I 2013/14 (2HP), 12. kolo

SP: Páté jarní utkání

SK Dolní Chabry - SK Střešovice 14 : 17

Branky: Červenka 2x, Kukla 2x, Nguyen Phi Lam 1x, Gvoždík 1x, Kaiser 1x, Kralert 3x,Dvořák 2x, Kříž 1x, Soukup 1x

Sestava: Černohorský, Červenka, Dvořák, Einhorn, Gvoždík, Hladina, Jílek, Kaiser, Kralert, Krump, Křeček, Kříž, Kukla, Nguyen Phi Lam, Plachý, Přeček, Schmid, Soukup, Tichý, Valek

Hodnocení trenéra Martina Dvořáka: (7 : 13)

Ještě v polovině zápasu jsme vedli 6:5. Bohužel dále náš střelecký prach zvlhl. Kluci se přesvědčili, že výsledky se sami nedělají. Třetí čtvrtina nás zastihla v útlumu a kluci spoléhali více jeden na druhého, než aby vzali zodpovědnost sami na sebe. Neplatí to jmenovitě na všechny, ale fotbal je týmová hra, a tak jedince řešit nebudeme. To zůstane v kabině. Čtvrtou čtvrtinu jsme zvýšili intenzitu a dokázali dostat soupeře pod tlak, ale tlak jsme nedokázali proměnit ve změnu skóre. Škoda zápasu, ale je to poučení.

Hodnocení trenéra Jirky Foita: (7 : 4)

Středeční sváteční utkání nás čekalo na domácí půdě proti týmu SK Střešovice. Zápas jsme odehráli už podruhé v této sezoně na velkém hřišti pro mladší žáky. Hrálo se za teplého počasí, ale bohužel v nepříjemném větru, který občas dělal problémy oběma týmům. Naše hra byla slušná, snažili jsme se hru roztahovat a využívat celou šíři hřiště a soupeře jsme fotbalově přehrávali. Bohužel se však opět dostavila bolest posledních zápasů, což je neproměňování vyložených šancí i když to bylo zas i zásluhou hostujícího brankáře. Nakonec se nám podařilo dostat míč za jeho záda celkem sedmkrát, a to není zas tak málo. Dokonce se nám i povedlo vstřelit branku po skvělém centru ze strany krásnou hlavičkou. Utkání jsme dovedli do vítězného konce, ale hlavně to byla další dobrá zkouška pro příští sezonu a myslím že jsme v ní obstáli velmi dobře.