Související zápas

SK Dolní Chabry
U11 - Starší p.TJ Sokol Cholupice, z.s.
29:12
pá 10. 11. 2023 17:00 @ CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO, G3I 2013/14 (2HP), 11. kolo

SP: Podzim zakončený přesvědčivou výhrou

SK Dolní Chabry - TJ Sokol Cholupice 29:12

Branky: Konečný 5x, Šumný 3x, Ondráček 2x, Jordan 2x, Nguyen Lam 2x, Ilkov 1x, Číla 1x, Kalaš 1x, vlastní 1x, Kříž 3x, Soukup 2x, Dvořák 2x, Kralert 2x, Jílek 1x, Křeček 1x

Sestava: Číla, Dvořák, Ilkov, Jangl, Jílek, Jordan, Kalaš, Konečný, Kralert, Křeček, Kříž, Kubálek, Nguyen Lam, Ondráček, Plachý, Schmid, Soukup, Šumný, Tichý, Valek

Hodnocení trenéra Martina Dvořáka: (18 : 4)

V posledním utkání jsme zúročili vše, co jsme natrénovali a pro mě to byla příjemná podívaná. Měl jsem jen minimum připomínek a nechal jsem plynout hru z pozice diváka. Kluci se zlepšují zápas od zápasu, a tak jsem rád, že naše práce není zbytečná. Přes zimu se tak můžeme zaměřit na složitější herní situace a připravíme se na jarní část. Pokud jaro odehrajeme tak jako podzim, budu spokojený. Nebo dokážeme být ještě lepší? Děkujeme všem fanouškům za Vaši podporu, kluci si ji zaslouží.

Hodnocení trenéra Jirky Foita: (11 : 8)

Tak máme za sebou poslední podzimní zápas této sezony, a to proti soupeři z Cholupic. Myslím, že jsme si ho docela užili, utkání mělo náboj a bylo i docela svižné. Sice jak bývá naším zvykem vstup do zápasu se nám úplně nevydařil, ale postupem času se vše zlepšovalo. Ve druhé, a hlavně ve třetí čtvrtině se klukům podvedlo vstřelit dost branek a vypracovali si slušný náskok, ale co je důležité že naše hra byla velmi dobrá. Bohužel poslední čtvrtina zas už tak kvalitní nebyla a soupeř se k nám přiblížil na rozdíl třech gólů. Ale nakonec se nám utkání podařilo dovést do zdárného konce, a to také zásluhou bouřlivé podpory našeho kotle složeného z našich starších žáků, za což jim děkujeme. Celý náš tým chválím za perfektně odehraný podzim a práci v tréninku. A už se těšíme na zimní přípravu, abychom na jaře byli zas o kousek lepší.