Související zápas

SK Dolní Chabry
U11 - Starší p.TJ AFK Slivenec, z.s.
41:11
pá 5. 4. 2024 17:30 @ CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO, G3I 2013/14 (2HP), 13. kolo

SP: První jarní utkání

SK Dolní Chabry - TJ AFK Slivenec 41 : 11

Branky: Kaiser 6x, Ondráček 6x, Kukla 5x, Tichý 4x, Gvoždík 2x, Červenka 2x, Novák 1x, Kralert 4x, Dvořák 4x, Přeček 3x, Jílek 1x, Kříž 1x, Hladina 1x, Plachý 1x

Sestava: Červenka, Dvořák, Einhorn, Galdun, Gvoždík, Hanuš, Hladina, Hynšt, Jílek, Kaiser, Kralert, Křeček, Kříž, Kubálek, Kukla, Novák, Ondráček, Plachý, Přeček, Schmid, Soukup, Tichý

Hodnocení trenéra Martina Dvořáka: (26 : 3)

Soupeř sice možná přijel s oslabeným týmem, ale to nic nemění na tom, jak jsme skvěle dokázali zúročit zimní přípravu. Nějaké taktické pokyny jsem dával jen v 1. čtvrtině a pak už si kluci řídili zápas sami. Hezky se na to dívalo a jsem tedy velmi spokojen s předvedenou hrou i přístupem k utkání. Těším se na další zápas, který ukáže, zda dokážeme výborný výkon zopakovat.

Hodnocení trenéra Jirky Foita: (15 : 8)

První mistrovské utkání po dlouhé zimní přestávce a doufejme i kvalitní přípravě jsme odehráli proti týmu TJ AFK Slivenec. Začátek zápasu byl z obou stran poněkud rozpačitý a na první gól se čekalo nezvykle dlouho. Nakonec v první čtvrtině padli pouze tři branky, dvě jsme vstřelili my a jednu náš soupeř. Od druhé čtvrtiny už naše hra vypadala lépe a projevilo se to i na skóre. Začali jsme dávat branky a některé i po velmi pěkných kombinacích. Soupeře jsme nakonec gólově přestříleli ve všech čtvrtinách. Někteří hráči si připsali dokonce prví gól za náš klub. Takže myslím, že můžeme být s utkáním spokojeni, i když víme, že zahozených šancí bylo také dost. A proto pojďme se dále zlepšovat.