Související zápas

SK Dolní Chabry
U11 - Starší p.Eugen Link Football Academy s.r.o.
16:7
ne 5. 5. 2024 10:00 @ CHABRY tráva malá - (75x45m) + UO, G3I 2013/14 (2HP), 17. kolo

SP: Šesté jarní utkání

SK Dolní Chabry - Eugen Link FA 16 : 7 + 22 : 17

Branky: Jordan 4x, Konečný 3x, Gvoždík 2x, Krump 1x, Kaiser 1x, Novák 1x, Kralert 2x, Dvořák 2x, Nguyen Phi Lam 9x, Fára 5x, Šumný 3x, Koláček 3x, Číla 2x

Sestava: Brizzi, Černohorský, Číla, Dvořák, Einhorn, Fára, Frýbort, Gvoždík, Hanuš, Jangl, Jílek, Jordan, Kaiser, Koláček, Konečný, Kralert, Krump, Křeček, Kříž, Kubálek, Nguyen Phi Lam, Novák, Ondráček, Paraska, Plachý, Přeček, Schmid, Šumný, Tůma

Hodnocení trenéra Martina Dvořáka: (12 : 3)

Po dohodě se soupeřem jsme hráli ve formátu 4+1. Soupeř neměl hráče na střídání, proto jsem kluky nabádal k velké aktivitě s cílem soupeře co nejvíce unavit. Bohužel katastrofální stav zadního hřiště nám znemožňuje plynulé kombinace a přesné přihrávky. Utkání tak byl spíše boj. Přesto jsme si dokázali vytvořit spousty šancí a také jich spoustu zahodit. Vítězství však bylo zasloužené. Podstatné je, že si kluci ve výsledku zápas užili a odcházeli spokojení.

Hodnocení trenéra Jirky Foita: (4 : 4)

Utkání s Eugen Link Football Academy, hraném opět na větším hřišti pro mladší žáky bylo hodně fyzicky náročné. Soupeř byl běhavý, důrazný a brzy se dostal do vedení. Začátek zápasu nás nezastihl úplně soustředěné a branky které jsme obdrželi byly dost zbytečné a po našich školáckých chybách. Postupem času se naše hra zlepšovala, ale bohužel se nám opět nedařilo proměňovat brankové příležitosti, kterých jsme si vytvořili opravdu mnoho. Před závěrečnou částí zápasu jsme si o přestávce něco řekli a kluci ukázali, že je fotbal opravdu baví a do soupeře se zakousli, krásně kombinovali a prakticky mu vůbec nepůjčovali balón. A nakonec se nám zaslouženě podařilo srovnat skóre a hrát se ještě pár minut tak zápas určitě překlopíme na naši stranu. Ale i tak jsme si dokázali, že když se soustředíme tak dokážeme hrát krásný fotbal a bavit diváky i rodiče, kterým moc děkujeme za perfektní kulisu a podporu.

Hodnocení trenéra Libora Jílka: (22 : 17)

Nedělní zápas proti soupeři Eugen link byl pojat tak aby si zahráli úplně všichni hráči, bohužel ale soupeř nepřivezl dostatek hráčů, tak jsme byli nuceni odehrát zápas v počtu 4+1. Nutno dodat, že na naší straně si zahráli opravdu všichni a o to víc mě mrzí, že někteří hráči, kteří byli k zápasu nominováni, se na utkání vůbec nedostavili a ani se neomluvili. Zápas jsme začali nebojácně a ihned jsme vstřelili první gól a další góly na sebe nenechaly chvilku čekat. Soupeře jsme jednoznačně přehrávali a bojovali jsme hlavně s terénem, který byl často proti nám. I tak jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme i proměňovali. Ve třetí čtvrtině jsme po našich hrubých chybách v rozehrávce dostali několik gólů a skóre i hra se začali vyrovnávat. Nakonec jsme přidali ještě pár gólů ve čtvrté čtvrtině a zápas dovedli do zdárného konce. Na některých hráčích byla vidět snaha a bojovnost, což se mi moc líbilo. Bohužel bylo i dost takových, u kterých zápal pro hru nebyl vůbec a spíše na hřišti lelkovali. Bohužel, s takovým přístupem se neztotožňujeme a pokud hráč nebude bojovat, nemůže bohužel zápasy hrát.