SK Dolní Chabry x AFK Slavoj Podolí Praha B 6:3(2:1)

Sestava: Zahálka, Drda, Anger, Lipka, Savchynets, Doležal, Černý, Švehlík, Jakubínský, Tichý, Drtina, Derevianko, Trunc, Louženský, Nyskohuz, Podlesný, Fabián

Góly
: 2x Lipka, Nemček, Anger, 2x Derevianko

Hodnocení trenéra Pavla Drdy:
Na domácí zápas AFK Podolí jsme si pozvali čtyři posily ročníku 2011. Na soupeře jsme opravdu vlítli a během pěti minut vedli 2:0. Nadále soupeře tlačili. Ale další gól jsme vstřelit nedokázali a soupeř po chybě gólmana vstřelil kontaktní gól. Inkasovanou brankou jsme se nenechali znervóznět, ale náš další gól nepřicházel. A tak soupeř z první střely na bránu vyrovnal. To už jsme trochu znejistěli. Ale stále se snažili hrát ve vysokém bloku. Prosadili jsme se až pět minut před poločasem a do kabin šli s vedením 3:2. Po přestávce jsme pokračovali v aktivní hře a na řadu přišli mladé pušky. Šance se množily a branky přibývaly. Podolí na konci zápasu už jen upravilo na konečných 6:3.