SŽ: Souboj o čelo tabulky

SK Dolní Chabry x TJ AVIA Čakovice 1 : 2 (0:2)

branka: Nemček

Sestava: Stříteský, Drda, Anger, Libert, Savchynets, Derevianko, Trunc, Nemček, Švehlík, Loužecký, Drtina, Černý, Jakubínský, Tichý, Fabián.

Hodnocení trenéra Pavla Drdy: Víkendový zápas byl soubojem o čelo tabulky. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a během prvních minut jsme si vytvořili dvě nadějně vypadající brejkové situace. Jednou nás zastavilo špatné zakončení jednou odmávaný offside. Po té začal soupeř přebírat iniciativu, ale jeho šance zmařil dobrými zákroky náš brankář. V 15-té minutě se po našem nedůrazu ve středu hřiště dostal soupeř k zakončení z dobrých pětadvaceti metrů a lépe se trefit nemohl. Navíc se za necelé čtyři minuty prosadil soupeř z dorážky podruhé. Poločas skončil 0:2. V druhém poločase jsme udělali změny v rozestavení a tlačili se za snížením. To se povedlo v 65 minutě po přímém kopu a dorážce. A stále bylo dost času na vyrovnání. Následovaly další přímé kopy, narážečky a rohy. Šancí jsme měli spoustu, ale vyrovnat už se nám nepodařilo. Zápas skončil těsnou prohrou 1:2. Nutno říci, že zápas to byl i díky Čakovicím opravdu pěkný.