SŽ: Středeční výhra na Junioru

SK Junior Praha 1960 B x Sportovní klub Dolní Chabry 1 : 2 (0:1)

Sestava: Zahálka, Drda, Anger, Lipka, Libert, Savchynets, Doležal, Černý, Švehlík, Jakubínský, Tichý, Drtina, Derevianko, Trunc, Louženský, Nyskohuz,

Góly: Tichý, Nemček

Hodnocení trenéra Pavla Drdy: Odložený zápas jsme odehráli na umělé trávě SK Junior Praha. Prvních pár minut jsme se s umělým povrchem seznamovali. A nedařilo se nám. Tráva je tráva. Vše se, ale záhy srovnalo a převzali jsme iniciativu. A v 11 minutě šli do vedení po krásné střele z hranice pokutového území. Další šance už, ale gólový úspěch neznamenaly. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět bojovně a aktivně. Šancí spousta. Jednou jsme nastřeli tyč. Ale druhý gól jsme přidali až po rohovém kopu. Nutno podotknout, že Junior se nevzdával a v utkání bylo spoustu soubojů. Některé u Junioru za hranou. Ty dobře pískající rozhodčí ocenili třemi žlutými a jednou červenou kartou. V závěru zápasu soupeř dokázal snížit. V poslední minutě pak náš dobře postavený gólman zlikvidoval nebezpečnou střelu. Po bojovném výkonu si odvážíme výhru 2:1.