Na zápas na ČAFku jsme dorazili v silné sestavě. Z nominovaných chyběl jen Pavel Josefus. 6 našich hráčů mělo v nohách již dopolední zápas za dorost. Soupeř z Čafky byl přibližně stejně starý, takže se nebylo nač vymlouvat. Zápas začal naší mírnou převahou, ale první golovku měli domácí. Martin v brance ale vytáhl fantastický zákrok a vytáhl míč na roh. Pak jsme udeřili my. Nejprve měl golovku Filip Pavlovič, ale ještě nedal. Až David Hradil prostrčil na Foresta a tomu rychlostně nikdo nestačil Forest s přehledem poslal míč do branky a Chabry do vedení. Vzápětí jsme mohli zvýšit na rozdíl 2 branek. Tomáš C. šel sám na branku hostí, ale ten jej vychytal. Odbodně si počínál i Martin Pohůnek, kterého domácí nepřekonali ani na dvakrát. Šance střídala šanci. Martin Škurek ideálně poslal míč na hranici malého vápna na Davida Řehoře, ten ale míč do branky nedopravil. Bohužel se to povedlo soupeři, který z nepřímého kopu (malá domů) prostřelil naší obranu. Kluci ale odpověděli, jak nelépe mohli Martin Škurek si vyměnil míč s Forestem a Forest dal svoji druhou branku. Po 2 minutách se stejná situace opakovalal, jen nahrávačem byl David Hradil a Forest završil hattrick. Další branku mohl přidat Davd Hradil, ale jeho bomba skončila na břevně. 

Druhá půle přinesla zajímavý fotbal a na umělé trávě a za umělého osvětlení se bylo nač dívat. My jsme byli lepším týmem a svoji převahu jsme přetavili ve dvě branky. Nejprve Martin Škurek přistavil míč Davidovi Hradilovi a ten z dobrých 20 metrů poslal míč do horního růžku branky Čafky. Obdobnou branku mohl dát i Filip Pavlovič, ale jeho pokus z úhlu vytáhl bravurně brankář Čafky na roh. Poslední branku si zařídil vlastně celou  sám Miky Heinzel. Nejprve byl ve vápně faulován a nařízenou penaltu sám i proměnil. Mohli jsme přidat i další braky ale Martin Škurek nebo David Řehoř své šance nevyužili.

Zasloužená výhra. I když výsledek vypadá jednoznačně, tak naše vítězství se rodilo ztěžka. Hrála se  vyrovnaná partie, kdy obě mužstva chtala hrát fotbal a dát nějakou tu branku. My jsme ale měli dnes Foresta a ve středu zálohy s chutí hrajícího Davida Hradila. Všichni kluci dnes ale zaslouží pochvalu. Martin Pohůnek byl bezchybný, stejně jako celá obrana dirigována Dominikem. V ofenzivě jsme byli kreativní a jen jediné co lze vytknout je řada neproměněných šancí, ale to se zlepší. 

Branky: Forest 3 (Hradil 2, Škurek), Hradil (Škurek), Miky

Sestava: Pohůnek – Linhart, Škurek, Pavlovič, Dvořák, Tůma, Heinzel, Švehlík, Řehoř, Krutina, Cranford, Forest, Hradil