Před nedělním zápasem nás postihla velká marodka a další absence. Vlivem toho měl trenér ještě den před utkáním k dispozici jen 9 hráčů do pole. Takže museli vypomoci i někteří mladší žáci i přesto, že měli svůj mistrovský zápas na Braníku. Zápas začal naší převahou. Hra se odehrávala převážně na půlce Aritmy. Bohužel, branka byla zakletá a šance Šimona, Honzy, Štefana nebo Dominika byly nevyužity Soupeř často zastavoval naše hráče (Honzu) jen za cenu zákroků na hranici pravidel, ale rozhodčí zůstal v klidu, i když minimálně 2 fauly ve vápně volaly po penaltě. Aritma hrozila jen z rychlých protiútoků, které však naše obrana s Michalem v brance vždy vyřešila. V závěru první půle jsme přesto mohli jít do vedení, když Honza postupoval sám na branku hostí, ale jeho klička brankáři byla příliš dlouhá a dostal se mimo střeleckou pozici.

Do druhé půle jsme vstoupili ještě aktivněji a více jsme se tlačili do zakončení. Uklidnění přinesl Jáchym, který z rohového kopu hlavou poslal Chabry do vedení. Pak měl gol na hlavě Dominik po centru Honzy, ale mířil nad. Nicméně Dominik si spravil chuť po pár minutách, když ho Járův rohový kop našel ve vápně a bylo to 2:0. Naši třetí branku přidal Honza efektní patičkou, když zužitkoval přesně zahraný přímý kop od Jardy. Pak jsme trošku vypadli z role a nechali hrát soupeře. Aritma se více tlačila do našeho vápna a po pěkné kombinaci ze strany Aritmy jsme v našem pokutovém území faulovali a z nařízené penalty Aritma snížila na 3 : 1. To bylo z obou stran všechno, takže body zůstaly v Chabrech. Zvítězili jsme tak nad soupeřem, který byl zatím neporažen a to se cení. Další zápas nás čeká příští týden ve Stodůlkách, které zatím vedou bez ztráty bodu naši skupinu.

Branky: Jáchym, Dominik, Honza

Sestava: Michal, Lukáš – Filip, Šimon, Jáchym, Vasyl, Pavel, David, Petr V., Jára, Stefan, Honza, Dominik, Filip K.