Divácky atraktivní utkání sehráli naši starší žáci proti Admiře. Na svém hřišti jsme přivítali Admiru r. 2000, která aktuálně hraje žákovskou ligu. V úvodních minutách Admira nám zle zatápěla a zdálo se, že zápas se bude odehrávat jen na naší polovině. Po počátečním náporu Admiry jsme se osmělili i my a šanci měl nejprve Tomáš, který šel sám na brankáře. Pak byl v náběhu Petr V.,  ale brankář Admiry rychle vyběhl mimo vápno. Až Honza našel ve vápně Petra Kl., který si míč výborně zpracoval a chladnokrevně zavěsil. Pak jsme měi další šance. Na Honzův centr nedosáhl Jáchym a pak Šimonova hlavička šla těsně vedle. No a tak udeřila Admira, když její hráč dle hesla, „když nevíš co s míčem, tak vystřel“ z 30 metrů přehodil našeho brankáře. Aby toho nebylo málo, tak po 5 minutách Admira udeřila podruhé z rychlého brejku po pravé straně. Už to vypadalo, že do šaten půjdeme z jednogolovým mankem, ale Stefan v poslední minutě zužitkoval nabídku od Honzy a srovnal na 2:2.

Druhá půlka byla nahoru dolu Naše obrana pracovala příkladně, ale to samé lze říci i o obraně Admiry. Přesto se nám podařilo jít znovu do vedení, když Honza zatáhl míč na roh malého vápna a zpětnou přihrávkou našel Davida Hradila a ten střelou z hranice vápna uklidil míč k tyči 3:2 pro Chabry. Admira ale bojovala a zaslouženě srovnala výsledek přízemní střelou z hranice velkého vápna. Zápas tak skončil remízou, i když oba tými do poslední minuty chtěli vyhrát a předváděli ofenzivní fotbal. Admira působila kompaktněji a fotbalověji. My jsme si zas vypracovali více vyložených šancí, takže remíza je asi spravedlivá a oboustranně zasloužená. Všichni naši hráči odehráli zápas na hranici svých možností a předvedli výborný výkon.

Branky: Petr Kl., Stefan, David H.

Sestava: Míša – Šimon, Vasyl Honza, Filip L. Filip P., Stefan, Petr V., Petr Kl., Jáchym, Filip K. Tomáš, David H., Jára.