ápas s Bohnicemi se nám vůbec nepovedl. Mimo dlouhodobě zraněného Šimona a Dominika s Filipem chyběl ještě Petr K. a zranil se Petr Z. Nastoupit tak muselo 5 starších žáků. I tak jsme soupeře přehrávali a hra se odvíjela spíše na půlce soupeře. Bohužel kluci hráli až moc profesorsky – sám patička, zasekávačka, solíčko, nahrávka dozadu a tak jsme se do vápna moc nedostali. To soupeř hrál jednodušeji. Stoper Bohnic vyvezl míč na naši polovinu a než by se trápil s kličkování přes naší obranu, tak prostě z 25 metrů vystřelil a trefil se přesně – od tyče do brány. Mysleli jsme, že toto naše kluky probudí, ale ti stále si mysleli, že se soupeř porazí sám. A tak Bohnice z rychlého útoku přidali druhou branku. Z našeho týmu odváděl nadstandard v této fázi hry jen Stefan Pavlovič.

Druhá půle už byla z naší strany lepší. Aktivitou hýřil zejména Vasyl po pravé straně. Soupeř mnohdy za cenu faulů (které často rozhodčí obývající celý zápas středový kruh nepískal nebo neviděl) zastavoval naše útoky. Přesto jsme dali 10 min. před koncem kontaktní branku, když Honza posunul míč na Sašu a ten sám před brankářem Bohnic nezaváhal. Od této chvíle kluci ožili. Najednou nás bylo celé hřiště. Z tlaku jsme vytěžili pokutový kop, když hráč po kličce Honzy zahrál vleže rukou. Vasil penaltu bezpečně proměnil a srovnal na 2:2. Šancirozhodnout měl Saša, ale brankáře z únlu nepřekonal. V poslední minutě Bohnice zahrávaly přímý kop z půlky hřiště. Míč propadl celou naší obranou a hráč hostí tečnul míč do naší sítě. Zápas jsme tedy prohráli a nutno říci, že za výkon v první půli asi zaslouženě. Možná jsme byli fotbalovější a šikovnější na míči, ale chyběl pohyb bez míče, důraz ve vápně a snaha o kolektivní fotbal. Pochvalu zaslouží snad jen Stefan, Tomáš Cranford, MIky, Vasyl a M. Pohůnek a to je na 11 hráčů v poli málo

Branky: Saša, Vasyl

Sestava: Míša – Tomáš, Petr V., Petr Z., Honza, Saša, Martin P., Miky, Pepa, FIlip K., Stefan, Jáchym, Vasyl,