Další zápas zimní ligy sehráli naši starší žáci v neděli ráno. Od začátku si naši kluci vytvořili územní převahu a díky kombinační hře přicházeli i šance. Nejprve Šimon zahrozil hlavou po rohovém kopu, poté měl velkou šanci Petr K., který v samostatném úniku  neproměnil svojí střelu. Gólu jsme se nakonec dočkali po dalším rohu. Na centrovaný míč si naběhl Šimon a hlavičkou k pravé tyči otevřel skóre – 1:0.  Do konce poločasu jsme měli ještě další šanci, když se po centru z pravé strany dostal Petr K. na malém vápně k zakončení, bohužel těsně minul odkrytou branku.

Do druhého poločasu nastoupil soupeř odvážněji a hra se odehrávala spíše před chaberskou bránou. Naše obrana však pracovala dobře a do žádné velké příležitost Brandýs nepustila. Zhruba v poslední čtvrthodině Chabry opět zabraly a Vasyl s Honzou postupně přidali  góly a stanovili tak konečné skóre na 3:0.  Největší šancí soupeře byla nakonec tečovaná střela, kterou z ofsajdové pozice doklepl útočník do brány. Rozhodčí byl ale pozorný a gól správně neuznal.

Chabry předvedly solidní výkon a zaslouženě zvítězily.

Branky: Šimon, Vasyl, Honza.

Sestava: Míša – Šimon, Dominik, Filip L., Filip K., Petr V., Jáchym, Tomáš, Vasyl, Honza, Petr K., David H., Martin. Stefan, David K.,