V sobotu nastoupil náš nejstarší mládežnický tým k dalšímu domácímu zápasu. Za soupeře jsme měli Smíchov, tedy tým, který nás dokázal na podzim porazit. Protože nám chyběl Šimon s Jáchymem, musel trenér povolat Davida a Filipa z mladších žáků. Zápas začal sice naší převahou, ale první šanci měl Smíchov, ale jeho střelu pod břevno vytáhl Michal na roh. Pak už jsme převzali režii zápasu my. Jedna šance střídala druhou. Nejprve Petr Klouček z přímého kopu trefil břevno a aby mu to nebylo líto, tak z dorážky orazítkoval břevno ještě Petr Z. Honza po průniku dal možná branku, když obránce z prázdné branky stačil vykopnout míč až za brankovou čarou. Sašu zase vychytal 2x brankář, Jára pálil vedle, stejně jako Bidlo. Až Saša z rohového kopu konečně dopravil míč do branky Smíchova a stanovil tak výsledek po první půli.

Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, jako první poločas. My jsme útočili a soupeř podnikal rychlé a nebezpečné průniky. Zejména jeho krajní ofenzivní hráči byli hodně rychlí, takže naši záložníci a obránci si pořádně mákli. Ale i my jsme zaměstnávali obranu soupeře. S našimi rychlíky Sašou, Bidlem a Honzou měl soupeř co dělat a jeden nájezd střídal druhý. Uklidnění přinesl Bidlo, který opět z rohového kopu přidal druhou branku. Třetí branku mohl dát David Hradil, ale jeho pokus z vápna kryl brankář Smíchova. Jára zase po přiťuknutí od Stefana pro změnu střílel z 20 metrů těsně nad. Naši třetí branku přidal Honza, když se prodral obranou soupeře až před brankáře hostí a podél něj v klidu zavěsil. Poslední braku přidal Saša po nezištné přihrávce od Bidla.

Kluci sehráli dnes výborný zápas. I když výsledek vypadá jednoznačně, tak Smíchov předvedl vysokou kvalitu a rozhodně nebyl odevzdaným soupeřem. Naši kluci však soupeři nic víc, než několik rohů nepovolili, takže můžeme slavit postup do 1. třídy!!!