Na zápas s Ďáblicemi jsme nastoupili prakticky v totožné sestavě jako včera na Vyšehradě. Chyběl jen distancovaný Dominik. Kluci se do soupeře pustili nebojácně. První branku dal Honza po hezké kombinaci s Jáchymem, Davidem a Tomášem. V zápětí Honza dorazil střelu Davida a bylo to 2:0, no a když po chvíli dal zase Honza na 3:0 bylo jasné, že dnes v Chabrech žádné drama nebude. Navíc střelecké kopačky si obuli i ostatní naši hráči. Jára unikl po pravé straně a dal na 4:0. Po chvíli svoji střeleckou pohotovost potvrdil Jáchym, když přesně umístil centr Petra V. Nejhezčí okamžik první půle si nechal na závěr Jarda, když výborně přebral přihrávku za obranu ze zálohy, položil si brankáře a střelou ke vzdálenější tyči stanovil konečný výsledek první půle na 6:0.

Do druhé půlky jsme vstoupili stejně dobře jako v první části zápasu. Honza dal na 7 : 0 po samostatném úniku. Pak se ke slovu dostal David Klapka, který levačkou zvýšil na 8:0 a dal svoji první branku za starší žáky. Po chvíli zvýšil Honza na 9:0. Další šance – Stefana, Jáchyma nebo Martina Šk. zůstaly nevyužity a tak účet zápasu uzavřel Jára svoji 3. brankou.

Zápas proti Ďáblicím jsme zvládli a i když výsledek vypadá jednoznačně, tak zápas rozhodně nebyl na jednu branku. Naši kluci museli bojovat o každý míč a bylo vidět řadu hezkých soubojů a zákroků na obou stranách. Hráči s Ďáblic rozhodně nedali svoji kůži zadarmo. Rozhodčí pískal výborně a i on svým výkonem přispěl k hezkému fotbalovému odpoledni. Klobouk dolů ale před našimi hráči, že dokázali odehrát během 2 dnů dva výborné zápasy ve vysokém tempu.

Branky: Honza 5, Jára 3, Jáchym, David Klapka

Sestava: Lukáš, Míša – Honza, Martin Šk., David H., David Kl., Vasyl, Šimon, Jára, Filip, Tomáš, Petr V. Jáchym, Stefan.