První přípravný zápas s mužstvem Ďáblic jsme sehráli na výborně připraveném trávníku v Chabrech. Na zápas se nás sešlo 19 hráčů, takže aby si zahráli všichni, tak jsme průběžně půjčili i nějaké hráče Ďáblicím. Zápas jsme odehráli v solidním tempu, i přesto že někteří hráči viděli míč a hřiště po takřka 2 měsících. Zejména první půle byla oboustranně kvalitní. Do vedení jsme šli brankou Matěje Puchingra, který důsledně sledoval míč a na dvakrát překonal brankáře hostí. Když Dominik krásnou střelou z přímého kopu dal na  2:0 už to vypadalo na jasnou naší výhru. Ale soupeř rozhodně nepřijel jen tak si zakopat. Po dlouhém výkopu se dostal k míči rychlík z Ďáblic č. 6 a bylo to 2:1. Ďáblice měly i další šance, ale ty zneškodnil v brance Martin Pohůnek.

Druhá půlka se spíše nesla v převaze Ďáblic, ale naše obrana odolávala. Za defenzívu jí určitě patří velká pochvala. Malý čení puntík pak za konstruktiví hru kupředu, ale to se určitě zlepší Taky útok  a záloha už nebyla tak kreativní jako v první půli. Aktivitou hýřil však zejména Kuba a Max. Taky David Hradil se párkrát prokličkoval do až před brankář hostí, ale jednou jeho střelu zastavila tyč a jednou brankář. Rozhodující branku přidal Dominik který nejprve orazítkoval břevno a zmrazil tak obranu Ďáblic tak dokonale, že se po chvíli dostal i k dorážce a nekompromisně prostřelil brankáře hostí.

Za vítězný zápas musíme dnes všechny kluky pochválit. Ne kvůli výsledku, ale kvůli nasazení a bojovnosti. Někteří kluci poprvé hráli s míčem č. 5 na velkém hřišti (ještě proti starším soupeřům) a zvládli to výborně. Samozřejmě je co vymýšlet a zlepšovat, ale proto jedeme na soustředění a hrajeme tyto zápasy. Kluci však v zápase udělali několik krásných kombinací a je určitě na čem stavět.

Sestava: Martin P. – Pavel, Filip, Dominik, Miky, Milda, Max, Šíma, David H., David Ř, Matěj P., Lukáš, Pepa, Martin Šv., Tomáš K., Kuba, Martin Kv., David Kl., Honza H.

Branky: Dominiky 2, Matěj P. 1