Na náš poslední mistrovský zápas sezony k nám dorazil soupeř z Dolních Měcholup. Hned na první pohled bylo vidět, že mužstvo soupeře je poskládáno z několika žákovských kategorii a někteří hráči jsou viditelně mladší než náš tým. To nám úlohu značně ulehčilo. Od počátku zápasu jsme byli v tlaku a bylo jen otázkou času, kdy padne první branka. Tu vstřelil Honza, když přehodil vyběhlého brankáře. Vzápětí přidal branku Saša a dvakrát se prosadil Jáchym a bylo vymalováno. Účet první půlky podtrhl Jára, když z hranice vápna vymetl šibenici branky soupeře. Trenér točil sestavou tak, aby si všichni hráči vyzkoušeli i nové posty a hlavně si všichni zahráli, takže na stoperu se objevil třeba Ivan s Filipem. Toho využil soupeř a vsítil čestnou branku.

Druhá půle se nesla v obdobném duchu jako první. Branky v síti Měcholup přibývaly. Při chuti byl zejména Jára, který se posunul do zálohy a skoroval hned dvakrát. Další branky přidal Honza, Petr Z.a Tomáš. Ale golovky měli snad všichni hráči, neboť soupeři již docházely síly (měl jen jednoho hráče na střídání).

Po skončení zápasu tak mohly začít oslavy. Kluci dostali obrovský pohár, který jim tentokrát předal fotbalový internacionál Láďa Vízek, pamětní trička a mohli se vydat objednaným autobusem na spanilou jízdu Prahou. Kluci perfektní práce a jen tak dál i v první třídě.  

Branky: Jára 3, Jáchym 2, Honza 2, Saša, Petr Z., Tomáš

Sestava: Míša – Jára, Šimon, Vasyl, Petr V., Jáchym, Honza, Tomáš, David, Ivan, Saša, Petr Z., Stefan, Filip, Ivan